2024 Dobrodružství s informatikou na letní univerzitě (DILU)

V roce 2024 pokračuje katedra informatiky PřF UJEP ve své úspěšné tradici pořádání příměstských letních táborů zaměřených na robotiku, programování a algoritmizaci, tentokrát s inovovaným konceptem 5denních dětských univerzitních stáží. Tyto stáže přinášejí řadu inovací, včetně nových metod a technologií ve výuce, aby tak zvýšily vzdělávací dopad na účastníky. Děti budou mít možnost pod dohledem zkušených lektorů pracovat s nejnovějšími robotickými stavebnicemi, využívat aplikace pro programování a řešit zejména logické a informatické úlohy. Tradičně nebude chybět ani program tělovýchovný. Stáže jsou otevřené pro děti ve věku 7 až 15 let.

V roce 2024 se DILU bude konat v těchto turnusech (Po-Pá):
8. – 12. července 2024
15. – 19. července 2024
22. – 26. července 2024
29. července – 2. srpna 2024
5. – 9. srpna 2024
12. – 16. srpna 2024
19. – 23. srpna 2024
26. – 30. srpna 2024

Průběh týdenního turnusu DILU bude vycházet z ověřené realizace v minulých letech, viz loňské informace. Náplň akce z minulých let si můžete prohlédnout v reportáži, kterou o našem táboře v Duchcově roku 2018 natočila ČT.

Cena: Pokud bude náš projektový návrh včetně této aktivity schválen, bude cena týdenního turnusu DILU snížena na 1000 Kč (200 Kč za den). Informaci o konečném rozhodnutí ohledně financování očekáváme do konce dubna 2024. Jakmile tyto informace obdržíme, budeme zákonné zástupce přihlášených dětí ihned informovat spolu s detaily, jak realizovat platbu. V případě, že financování nebude schváleno, bude nezbytné účast dětí uhradit v plné výši 3000 Kč.

Opatření: S ohledem na to, že zatím nevíme, jak se bude vyvíjet epidemiologická situace, budou potřebné informace sděleny až krátkou dobu před zahájením akce.

Kontakt na organizátory:
jan.krejci@ujep.cz (739 274 400) a veronika.bastova@ujep.cz (607 798 577)

Těšíme se na vaše děti a věříme, že pro ně bude stáž nejen zábavná, ale také poučná.

Registrace: kapacita každého turnusu je limitována počtem 45 dětí (podle času registrace). V případě neúspěchu projektové žádosti RUR bude možné registraci stornovat (bez poplatku).

Volba termínu:

Identifikace dítěte:

Jméno:

Příjmení:

Datum narození:

Zdravotní pojišťovna:

Informace o zdravotním stavu a poznámky:

Identifikace zákonného zástupce:

Jméno:

Příjmení:

Telefonní kontakt:

Prosíme o opsání textu z obrázku: